REALIZACJE

Tarnów – Kędzierzyn Koźle – Police 2018 GRUPA AZOTY

Dożynki miejskie w Łęgu 2017

Dianne Reeves – oświetlenie koncertu ICE Kraków 2018

Realizacje oświetlenia – koncerty Centrum Kongresowe ICE Kraków

Realizacja oświetlenia i obsługa techniczna koncertów organizowanych w ICE Kraków.

Festiwal Młodych Światowe Dni Młodzieży 2016

Zabezpieczenia energetyczne koncertów w ramach Festiwalu Młodych; imprezy towarzyszące Światowym Dniom Młodzieży 2016 w Krakowie. Wykonanie tymczasowej instalacji zasilającej wraz z nadzorem (z sieci elektrycznej) na potrzeby realizacji imprezy masowej: nagłośnienie, oświetlenie, multimedia oraz strefą gastronomiczną.

Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016

Oświetlenie robocze, ewakuacyjne, uziemienia, odgromienia, zasilania Wydarzeń Centralnych w Brzegach k. Wieliczki oraz Festiwalu Młodych w Krakowie; prace projektowe i konsultacje międzybranżowe w zakresie zasilania i zasilania awaryjnego, oświetlenia, odgromień i uziemień na terenie Campusu Misericordiae ŚDM 2016 r.  

Wianki 2016

Zasilania- tradycyjnie, jak od lat, wszystkie sceny i imprezy towarzyszące. Wykonanie tymczasowej instalacji zasilającej wraz z nadzorem (z sieci elektrycznej) na potrzeby realizacji imprezy masowej: nagłośnienie, oświetlenie, multimedia oraz strefa gastronomiczna.

Gala Nagroda im. Wisławy Szymborskie 2016

Produkcja wykonawcza i realizacja oświetlenia Gali wręczenia Nagrody im. Wisławy Szymborskiej.

Premiery Filmowe

Realizacja oświetlenia w kinach podczas pokazów premierowych filmów.

Sylwester 2015 Rynek Główny Kraków

Wykonanie tymczasowej instalacji zasilającej wraz z nadzorem (z sieci elektrycznej maksymalnie do 1000 kW) na potrzeby realizacji widowiska plenerowego: nagłośnienie, oświetlenie, multimedia oraz wymogów imprezy masowej wraz ze strefą gastronomiczną i VIP.

Back to Top